M&T INSIEME, s.r.o.


Obchodná 169/21
Sečovce, SK – 078 01

IČO: 45 668 981
IČ DPH: SK2023085900



Bankové spojenie


Slovenská sporiteľňa, a.s.

Zlaté Moravce

IBAN: SK58 0900 0000 0050 6414 3337
SWIFT: GIBASKBX


TimoCom: 275201

RaalTrans: A5K

Trans-eu: 667388








Certifikáty


Certifikát manažérstva kvality

ISO 9001:2008  v oblasti Zasielateľstva, špedície, logistiky a dopravy.


ISO 9001:2008


Trans.eu Certified Forwarder

Trans.eu Certified Forwarder


Hodnotenie dôveryhodnosti

Hodnotenie dôveryhodnosti


Tel:

Obchod:


Kára Miroslav    IT HU PL
+421,915 846 123
+421,(0)56 304 38 70
kara.mirco@mt-insieme.sk
skype: Mirco Kára M&T Insieme


Lešková Agnesa    IT HU ENG
+421,905 792 808
+421,(0)56 304 38 67
agnesa@mt-insieme.sk
skype: Agnesa Lešková M&T Insieme


Hľas Tadeáš    ENG PL
+421,905 066 186
+421,(0)56 304 38 67
tadeas@mt-insieme.sk
skype: Tadeáš Hľas M&T Insieme


Gavla Dominik    ENG PL
+421,905 074 799
+421,(0)56 304 38 67
dominik@mt-insieme.sk
skype: Dominik Gavla M&T Insieme


Dispo:


Kitty Butkiová    HU ENG
+421,918 835 276
+421,(0)56 304 38 69
kitty@mt-insieme.sk
skype: Kitty Butkiova M&T Insieme

Hadzima Jakub    GB PL
+421,918 415 971
+421,(0)56 304 38 67
jakub@mt-insieme.sk
skype: Jakub Hadzima M&T Insieme

Grufík Tomáš    GB PL
+421,918 517 713
+421,(0)56 304 38 69
tomas@mt-insieme.sk
skype: Tomáš Grufík M&T Insieme

Pačutová Katarína    GB PL
+421,918 517 685
+421,(0)56 304 38 69
katarina@mt-insieme.sk
skype: Pačutová Katarína M&T Insieme

Ihnát Tomáš    GB PL
+421,905 409 365
+421,(0)56 304 38 69
tomas.i@mt-insieme.sk
skype: Tomáš Ihnát M&T Insieme

Gergely Miroslav    GB PL
+421,905 328 312
+421,(0)56 304 38 67
miro@mt-insieme.sk
skype: Miroslav Gergely M&T Insieme

Labancová Dominika    DE GB PL
+421,905 409 365
+421,(0)56 304 38 67
dominika@mt-insieme.sk
skype: Dominika Labancová M&T Insieme

Tokár Matúš    DE PL
+421,905 409 650
+421,(0)56 304 38 67
matus@mt-insieme.sk
skype: Matúš Tokár M&T Insieme

Repka Dominik    DE PL
+421,905 328 559
+421,(0)56 304 38 69
dominik.r@mt-insieme.sk
skype: Dominik Repka M&T Insieme




Administratíva, fakturácia:


Tatiana Ondušová, Ing.
+421,915 846 155
ondusova.tatiana@mt-insieme.sk
skype: Táňa Ondušová M&T Insieme

Papák Gabriela   
+421,905 065 901
+421,(0)56 304 38 68
gabriela.v@mt-insieme.sk
skype: Gabriela Papák M&T Insieme

Šarišská Slávka   
+421,905 065 901
+421,(0)56 304 38 68
slavka.s@mt-insieme.sk
skype: Šarišská Slávka M&T Insieme

Vaľová Martina   
+421,905 065 901
+421,(0)56 304 38 68
martina@mt-insieme.sk
skype: Vaľová Martina M&T Insieme




FAX: +421,(0)56 304 77 26

@

Požiadavky - info@mt-insieme.sk
Voľné autá - cars@mt-insieme.sk
Fakturácia - faktury@mt-insieme.sk




Kontaktný formulár

Validation in progress

Informácie o spracovaní osobných údajov: GDPR